Çözümlerimiz

1. Danışmanlık Çözümlerimiz
Firmaların Bilişim ve yazılım yatırımları stratejik önemi olduğu kadar masraflı ve hayati önemde bir yatırım konusudur.

Bu konuda iki ana başlık altında müşterilerimize hizmet sunmaktayız.Bunlar firma içerisine alınacak “Yazılım Ve Sistem Yatırımları Analizi” ve “Bilişim Projeleri Yatırım Analizi” şeklindedir.

Yazılım Ve Sistem Yatırımları Analizi konusunda yapmış olduğunuz doğru ve akıllıca seçilmiş bir yazılım ve sistem yatırım danışmanlık sunuyoruz

Danışmanlık İçerikleri

Sunucu Sistemleri
ERP Geliştirme Süreçleri
İş Geliştirme Süreçleri


2.Eğitim Hizmetleri
2010 yılından beri eğitim sektörü içersinde hem yazılım, hem sistem eğitimleri verdim, bu konuda tecrübelerimi aktarmak ve sizlerinde bir adım önde olmasını sağlamak için destek sunabiliriz.

Eğitim Başlıklarımız
İleri Seviye T-SQL Eğitimi
Sunucu İşletim Sistemleri Eğitimi
E-Posta Sunucusu Eğitimleri
Microsoft Azure Eğitimleri


3. Kamera Sistemleri Kurulum ve Bakım Hizmetlerirımı, firma içerisinde arkada sessiz ve sorunsuz bir şekilde çalışırken, size ve işinize sürekli değer kazandırır. Maliyetlerinizi kontrol etmekten,iş süreçlerinizi hızlandırmaya ,stoklarınızı doğru izlemeye ve diğer tüm yönetimsel karalarınızı alırken sağlıklı ve doğru kararlar aldırarak size yol gösteriyor olacağız.


4.Sosyal Medya

Kurumunuzun sosyal medyada en iyi şekilde temsil edilmesini ve tanıtılmasını sağlayacak etkili çalışmaları, uzman ekibimizle yürütüyoruz. Müşterilerinize ulaşabilmenizin en kolay yolu da diyebileceğimiz sosyal mecralar, karşılıklı iletişim kurabileceğiniz yerlerdir. Burada yapılacak her paylaşım ve aktivite kurumsal kimliğiniz ile ilgili bilgiler verecektir.

Takipçilerinizi yani müşterilerinizi önemsediğinizi belli eden paylaşımlar yapmak, yorumlara cevap vermek, sadece kurumunuza yönelik değil güncel hayata da yönelik faydalı paylaşımlar yapmak gibi takipçilerinizi mutlu edecek ve kurumunuza duyulan güveni artıracak çalışmalar yapıyoruz.