Hakkımda

19.08.1983 yılında İstanbul’da doğdum. Aslen Rizeli olup, çocukluğumun belli bir dönemi babamın dönemli işleri sayesinde Rize’nin yeşil doğası ile iç içe geçirdim. İlk ve ortaöğretim hayatımı İstanbul’da tamamladıktan sonra, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat ve Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Eğitim hayatım boyunca çeşitli kariyer gelişim programları içerisinde yer aldım. Microsoft temelli eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim ve koçluk eğitimleri ile kariyerimi destekledim. Şu anda Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nda (TÜRGEV) Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yapıyorum.

Eğitim, hayatımın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çeşitli eğitim kurumlarında sistem, yazılım ve veri tabanı eğitimleri veriyorum.

Kuruluşunda görev aldığım BİLİŞİM GRUBU ve Bilişimciler Yönetim Kurulu’nda TBaşkan Yardımcısı olarak İnsansı Robotlar ve Yapay Zekâ alanlarındaki çalışmaları koordine ediyorum.

Bilişim Grubu SORUMLULUK ALANLARI
Ana Sorumluluk Alanları:
Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler
“BİLİŞİM GRUBU | UZMANLAR” Kolu
“BİLİŞİM GRUBU | GENÇ BİLİŞİMCİLER” Kolu
İnsansı Robotlar Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanı:
Sosyal ve Kültürel İşler

Operasyonel Sorumluluk Alanı:
Web Sitesi Ekibi

Verdiği Eğitimler:
Ağ Veri Tabanı(İleri Seviye SQL)
Server ve Mail Eğitimleri
C#, Pyhton